Posted by admin on Czerwiec - 7 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym każda przychodnia ochrony zdrowia – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne produkty i aparaturę, jakie wykorzystywane muszą być w typowej interakcji z  pacjentami.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez hurtownie medyczne mogą być zarówno specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, jak i pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego centrum materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co jest możliww znaleźć w sklepie medycznym? Oferta to materiały i sprzęt z wielu medycznych specjalności, jakie zawierają nie tylko produkty medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje także diagnostykę medyczną, oferując szeroką ilość różnorodnych materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, których towary można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Kima i Poch.

Sklepy dla medycyny zaopatrują także gabinety rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii a także wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei materiały i sprzęt dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad 8 000 produktów dedykowanym dla dentystów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów, wśród nich są m.in: Melag, Nordiska, Microbrush. W dostępnym asortymencie są też produkty krajowe, twórcy następujących produktów na przykład Poldent czy Chema.
Dostępne są towary takie jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty i cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej krótki opis asortymentu hurtowni materiałów medycznych to tylko niewielka część wszystkiego, co znajduje się zarówno w punktach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Sprawdź ofertę
 Cezal

Comments are closed.