Posted by admin on Czerwiec - 26 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmienić kształt miejsc intymnych – medycyna plastyczna ma dla Ciebie wiele opcji, jakie w łatwy sposób usuną te problemy i wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany też dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej i redukuje problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie bezbolesna i niezwykle szybka, Czas gojenia, względem klasycznych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki powoduje obkurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie naszego narządu.

Efektem może być polepszenie jakości życia oraz psychologicznej trwałości, oraz radości życia.

Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans może usunąć Twoje bolączki, jakie do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Polecamy:

Ginekolog Michalik Wrocław

Comments are closed.