Posted by admin on Kwiecień - 11 - 2016 | Komentowanie nie jest możliwe

Wielka Brytania to bardzo piękne państwo. W końcu jeszcze jakiś czas temu Wyspiarze byli potęgą gospodarczą. Aktualnie utracili mocno na znaczeniu, chociażby z tego powodu, że jakby nie chcą jednoczyć się z Unią Europejską – co jest zrozumiałe. Dobrze, lecz co zatem warto zwiedzić będąc na Wyspach?

Na początek świetnym miejscem jest Londyn, zatem największe miasto w Wielkiej Brytanii i naturalnie stolica Anglii. Londyn to wielkie miasto, a więc aby zwiedzić najciekawsze zabytki oraz atrakcje trzeba poświecić kilka dni. Generalnie w mieście można się zakochać.

Interesujące są również np. Oxford, Durham albo Birmingham. Jeśli w grę wchodzi turystyka w Wielkiej Brytanii, bardzo dobrym rozwiązaniem jest również odwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to piękny kraj, który może zaoferować wiele interesujących widoków. Przykładowo piękny jest Edynburg. Zasadniczo na obszarze Szkocji jest wiele ładnych miejsc. Najlepiej po prostu pojeździć po Szkocji, móc chłonąć niepowtarzalną atmosferę owej krainy. Można śmiało powiedzieć, że nie ma wielu ładniejszych miejsc na świecie, niż właśnie Szkocja. Jak zatem widzimy, Wielka Brytania jest doskonałym kierunkiem dla chcących zobaczyć coś naprawdę interesującego.
źródło: http://www.sportlajf.pl, http://herbaton.pl, ukibicownamalcie.pl, http://www.zoo-safari.net.pl

Comments are closed.